Veiling voor Yorick

Nu op Facebook: https://m.facebook.com/FMIHauctions Bieden maar voor Yorick!!!! Een door Lionel Messi gesigneerd shirt van PSG in prachtige lijst!!! Inclusief certificaat twv zo’n €1.300,- Yorick is een vrolijke jongen van 9 jaar. Hij heeft het Mozaïek Trisomie 8 syndroom. Dat betekend lage spierspanning, hij kan niet lopen, niet goed eten, krijgt veel sondevoeding. Voor een medische handeling moet hij per dag een uur stilzitten. Dan mag hij op de tablet. Maar helaas is zijn tablet zo oud dat de apps niet meer laden. Voor Yorick veilen wij dit geweldige mooie shirt.

Met de opbrengst zullen wij een nieuwe iPad voor hem kopen! www.Footballmakesithappen.nl Sluitingsdatum: Maandag 20:30 uur.

Facebook
Twitter
LinkedIn

Recente berichten

Nu in de webshop!

Aanmelden

Wilt u een gezin of uw eigen kind aanmelden voor ondersteuning?

Doneren

Voor de ondersteuning van onze goede doelen, zijn wij naast het verkopen van gedragen voetbalshirts en de verkoop van onze merchandise, afhankelijk van de donatie van particulieren en bedrijven. Houdt u niet van voetbal, maar wilt u toch een donatie doen? Dat kan, ga hiervoor naar de pagina doneren

Goede Doelen

Hieronder een selectie van de goede doelen welke wij steunen. Kijk voor alle goede doelen op de pagina “goede doelen”.

Winkelwagen
Scroll naar boven